Skorzystaj z usługi ozonowania. Zapraszamy

Czynne w godzinach : Pn-Pt: 8:00-18:00
  Zadzwoń : 534 932 442

Ozonowanie hoteli

Ozonowanie hoteli Olsztyn – usługa dostępna na telefon – 534 932 442

W obecnych czasach ozonowanie pomieszczeń, przedmiotów i pojazdów stało się czymś powszechnym. I słusznie, gdyż ozon zastosowany w odpowiedniej dawce, rozkłada całkowicie komórki bakteryjne. Dzięki temu mamy przestrzeń wolną od bakterii, roztoczy, kurzu, alergenów oraz innych niekorzystnych substancji. Przyjrzyjmy się, dlaczego ozonowanie hoteli jest ważne, i w jaki sposób się ono odbywa.

Co zyskujemy dzięki usłudze ozonowanie hoteli Olsztyn?

Ozonowanie pokoi hotelowych oraz pomieszczeń użytkowych to doskonały sposób na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów, takich jak: dym papierosowy, perfumy, pot, mocz, stęchlizna, zapachy zwierząt, itp. Czynnikiem, który poddaje otoczenie dezynfekcji jest gaz- ozon. Dezynfekuje on zasłony, firany, chodniki, ściany, tapicerkę, wnikając w miejsca trudno dostępne, które często są omijane w trakcie codziennego sprzątania. Dezynfekowane jest również powietrze oraz różnego rodzaju przedmioty, które się z nim stykają.

Już pół godziny użycia generatora ozonu sprawi, że nasze pomieszczenie hotelowe będzie niemal sterylne.

Zapach, który pozostaje po wykonaniu zabiegu, porównać można do zapachu wyczuwalnego po burzy. Odpowiednie wywietrzenie sprawi, że w krótkim czasie po wykonaniu zabiegu będziemy mogli się go pozbyć.

Cechy ozonowania

Proces ozonowania nie pozostawia żadnych chemicznych śladów. Ozon, w przeciwieństwie do odświeżaczy powietrza, nie maskuje zapachów, a całkowicie je usuwa.

Hotel z czystymi, zdezynfekowanymi pokojami to zdecydowanie ogromny atut.

Często czytając opinie o danym miejscu noclegowym, widzimy, jak bardzo ważna dla gości jest czystość. To właśnie ją wielu turystów stawia sobie na pierwszym miejscu. Klienci cenią sobie miejsca, w których przestrzeń jest zadbana, a wszelkie dodatki, takie jak zasłony, firany, dywaniki – czyste i pachnące. Zapewniamy odwiedzającym ten komfort m.in. wtedy, kiedy regularnie skorzystamy z usługi ozonowania.

Korzyści ze stosowania usługi ozonowanie hoteli Olsztyn

Regularne poddawanie swojego hotelu zabiegowi ozonowania zmniejsza ryzyko zakażeń wirusowych i bakteryjnych, ponieważ rozwiązuje wiele problemów. Dotyczą one głównie insektów oraz innych niechcianych lokatorów w pomieszczeniu. Dezynfekowanie kanałów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych ogranicza prawdopodobieństwo wystąpienia Legionellozy.

Bakterie w układzie klimatyzacyjnym są jednym z  najpoważniejszych czynników zakaźnych w hotelarstwie.


Ozon jest świetnym rozwiązaniem tam, gdzie higiena i czystość jest stawiana na pierwszym miejscu, a tradycyjne metody nie są wystarczające.