Skorzystaj z usługi ozonowania. Zapraszamy

Czynne w godzinach : Pn-Pt: 8:00-18:00
  Zadzwoń : 534 932 442

Ozonowanie obiektów Olsztyn. Zdjecie z usługi ozonowania szkoły

Ozonowanie obiektów

 

Ozonowanie obiektów Olsztyn –  jesteś zainteresowany ? – zadzwoń 534 932 442

Każdy z nas narażony jest na działanie szkodliwych drobnoustrojów, wirusów oraz bakterii. Ich liczba w dużej mierze uzależniona jest od zagęszczenia populacji oraz obiektu, w którym ono występuje. Do miejsc szczególnie niebezpiecznych zaliczają się szkoły, przedszkola, żłobki, urzędy.
Duża liczba osób mająca styczność z tymi samymi przedmiotami często przyczynia się do powstawania chorób oraz infekcji. Jedno zakażone dziecko, które zostawi ślinę, np. na zabawkach, jest w stanie zakazić większą grupę. Podobnie dzieje się w szkołach, gdzie dzieci dzielą się przyborami lub innymi przedmiotami.

Zmniejszenie ilości zakażeń to główny cel zdrowotny ozonowania powietrza.

Najlepszym rozwiązaniem jest dezynfekcja, czyli neutralizacja bakterii, grzybów i alergenów przy jednoczesnym minimalizowaniu zagrożenia mikrobiologicznego. Istnieją różne jej metody, ale chyba najskuteczniejszą jest ozonowanie. Jest efektywna, ponieważ po jego wykonaniu ozon rozkłada się do tlenu, nie pozostawiając po sobie żadnych szkodliwych produktów ubocznych.

Ozonowanie, właściwie zastosowane, jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia i może być stosowany w pomieszczeniach użytkowych, z których korzystają zarówno dorośli, jak i dzieci. 

Ozonowanie obiektów Olsztyn – przyjmujemy zgłoszenia na ozonowanie, zapewniamy szybką realizację usługi.

 Ozon skutecznie oczyszcza nie tylko pomieszczenia, ale także znajdujące się w nich wyposażenie, takie jak meble, zabawki, dywany oraz wszystkie inne dostępne przedmioty. Dodatkowo ozonowanie eliminuje nieprzyjemne zapachy oraz alergeny. 

ODGRZYBIANIE POMIESZCZEŃ:

Ozon działa powierzchniowo i nie usunie skutecznie warstwy grzyba ze ścian. Potrzebne są dodatkowe czynności pomocnicze, dlatego wstępnie usuwamy przyczynę powstania problemu. Zarażone miejsca nasączamy płynem grzybobójczym.

Następnie przeprowadzamy ozonowanie, aby skutecznie zlikwidować zarodniki z powietrza oraz nieprzyjemny zapach.
Ozonowanie obiektów Olsztyn – zapraszamy!