Skorzystaj z usługi ozonowania. Zapraszamy

Czynne w godzinach : Pn-Pt: 8:00-18:00
  Zadzwoń : 534 932 442

Zdjęcie z usługi ozonowanie pojazdów Olsztyn

Ozonowanie pojazdów

Ozonowanie pojazdów Olsztyn – masz problem? – zadzwoń – 534 932 442

Ozonowanie wnętrza pojazdów jest najskuteczniejszą metodą odgrzybiania klimatyzacji, dezynfekcji wnętrza pojazdów oraz likwidacji zapachów.

 Jest to doskonała alternatywa dla chemicznego czyszczenia klimatyzacji. Ozonowanie nie wymaga stosowania środków chemicznych, które zostawiają produkty uboczne. Dlatego jest to zabieg całkowicie bezpieczny dla zdrowia i środowiska. Ozonując, odgrzybiamy klimatyzację oraz automatycznie dezynfekujemy całe wnętrze pojazdu. Ozonowanie przestrzeni załadunkowych skutecznie pomoże w utrzymaniu czystości i higieny. Jest to szczególnie istotne w przypadku częstego przewożenia towarów spożywczych, zwierzęcych, medycznych itp., ponieważ pomaga utrzymać pojazdy w większej higienie.

Ozonujemy:

  • samochody osobowe
  • samochody dostawcze – półciężarowe i ciężarowe
  • przestrzenie załadunkowe
  • autobusy, tramwaje, pociągi
  • kampery i przyczepy kempingowe
  • kabiny łodzi i jachtów

Ozonowanie pojazdów zmniejsz ryzyko zakażeń i uczuleń. Pamiętajcie o usłudze ozonowanie pojazdów Olsztyn – jest szybka i solidna.

Oczyszczanie klimatyzacji

Ze względu na różne wykorzystanie poszczególne typy pojazdów narażone są na różne ryzyko zanieczyszczenia. Wszystkie pojazdy wyposażone w klimatyzację będą w niej gromadziły różnego rodzaju alergeny, takie jak pyłki roślin oraz zarodniki grzybów. Oddychanie tak zanieczyszczonym powietrzem nie sprzyja zdrowiu, ponieważ może powodować uczulenia lub wywoływać inne nieprzyjemne dolegliwości.

Ozonowanie klimatyzacji samochodowej skutecznie ją oczyszcza bez chemicznych pozostałości.

Pojazdy służące do przewozu osób, takie jak busy, taksówki czy kampery gromadzą na siedzeniach oraz innych elementach wyposażenia mnóstwo drobnoustrojów, w tym również chorobotwórczych. Aby zwiększyć poziom higieny w tych pojazdach, a przez to bezpieczeństwo pasażerów można wprowadzić dobry zwyczaj systematycznego ozonowania. Taka informacja umieszczona w miejscu widocznym dla podróżnych, zwiększa zaufanie do przewoźnika lub firmy wynajmującej.

Pojazdy przewożące pasażerów mogą stanowić poważne źródło różnych, w tym groźnych chorobotwórczych zakażeń. Stosowanie ozonowania wnętrz takich pojazdów może przynosi pomoc w utrzymaniu w nich czystości oraz podnosi poziom bezpieczeństwa sanitarnego.

Usuwanie nadmiaru zapachów

Dla uprzyjemnienia podróży niebagatelne znaczenie ma  też rodzaj zapachów z jakimi mamy do czynienia, ponieważ takie wrażenia wpływają na nasze samopoczucie i zadowolenie. Jest to ważny element komfortu podróży, którego nie powinni bagatelizować przewoźnicy. Pozbawienie pojazdu nadmiaru mniej lub bardziej przyjemnych zapachów podnosi wrażenie świeżości, co jest zgodne z prawdą, ponieważ niektóre zapachy pochodzą wprost od psujących się zanieczyszczeń, na których chętnie bytują niepożądane drobnoustroje.