Skorzystaj z usługi ozonowania. Zapraszamy

Czynne w godzinach : Pn-Pt: 8:00-18:00
  Zadzwoń : 534 932 442

Fotografia piwnicy w trakcie usługi ozonowanie pomieszczeń Olsztyn, Rataja

Ozonowanie pomieszczeń

Ozonowanie pomieszczeń Olsztyn –  ozonowanie piwnic, magazynów itp. – zadzwoń do nas  – 534 932 442 

W dobie koronawirusa wszyscy zachowujemy stałą czujność.  Dbamy o bezpieczeństwo nasze i innych oraz przede wszystkim troszczymy się o higienę. Jak wiadomo, wirus rozprzestrzenia się w pomieszczeniach, gdzie można odnotować stałą lub częstą obecność ludzi.  Dlatego bardzo ważne jest, aby dbać o stałą i jak najbardziej komfortową dezynfekcję. Jak jednak zadbać o nasze miejsce pracy i bezpiecznie przeprowadzić dezynfekcję jego powierzchni?

Jedną z najbezpieczniejszych, naturalnych i niewymagających stosowania żadnych dodatkowych chemicznych substancji metodą dezynfekcyjną jest ozonowanie.

Ozonowanie pomieszczeń sprawdza się zarówno jeżeli chodzi pomieszczenia publiczne, przemysłowe, usługowe czy biurowe, a nawet w przypadku mieszkań.

Ozon niemal od razu niszczy bakterie, roztocza oraz wirusy. Różne badanie wykazały, że tę metodę można uznać za bardzo skuteczną. Dzięki zabiegom ozonowania można także pozbyć się wielu alergenów z otoczenia. Ozon nie pozostawia po sobie przykrego ostrego zapachu, jak dzieje się to w przypadku stosowania środków na bazie alkoholu (szczególnie etanolu).

Ozonowanie pozostawia po sobie miły przyjemnych zapach kojarzący się z zapachem unoszącym się po burzy lub zapachem wodospadu.

Ozonowanie pomieszczeń w olsztyńskich firmach

Ozonowanie pomieszczeń Olsztyn nie wymaga dużo czasu. Wystarczą maksymalnie dwie godziny, aby zdezynfekować pomieszczenie, w którym znajdzie się urządzenie do ozonowania – ozonator. Zaleca się, aby po każdym użyciu urządzenia bardzo dobrze wywietrzyć pomieszczenie z pozostałości ozonu, który nie zdążył się rozłożyć. Innym dużym atutem tej metody jest to, że jest ona  przyjazna dla środowiska. Tym, co sprawia, że ozonowanie jest o wiele lepszą metodą od tradycyjnej dezynfekcji chemicznej jest to, że pomieszczenia i przedmioty po ozonowaniu nie wymagają mycia.

Pozytywem jest też to, że  ozonowanie można przeprowadzić w dowolnym pomieszczeniu, nawet w tym, gdzie znajdują się produkty spożywcze bez obawy o ich zatrucie i skażenie.


Przy użyciu ozonu nie musimy się obawiać także nadmierną korozję elementów metalowych.
Ozonowanie pomieszczeń Olsztyn to skuteczna metoda do dezynfekcji pomieszczeń biurowych, gabinetów i zakładów usługowych, gdzie wymagana jest stała obecność pracowników. Zapewni ona komfort i bezpieczeństwo, a także przede wszystkim wygodę pracy.

Ozonowanie pomieszczeń socjalnych w Olsztynie