Skorzystaj z usługi ozonowania. Zapraszamy

Czynne w godzinach : Pn-Pt: 8:00-18:00
  Zadzwoń : 534 932 442

Zamów usługę usuwanie zapachów

Usuwanie zapachów

Usuwanie zapachów Olsztyn – dowiedz się więcej – 534 932 442

Usuwanie zapachów odzieży i obuwia

Ulubiony strój stracił swoją świeżość? Skórzana kurtka stała się nieprzyjemna poprzez zapach, którego nie można usunąć? Buty, które nadal są dobre i „na czasie”, wstyd zdjąć przy innych, bo ich woń roznosi się po całym pomieszczeniu? Czy nadają się już tylko do wyrzucenia? Niekoniecznie!

Niezwykle skuteczną metodą usuwania zapachów jest ozonowanie odzieży i obuwia!

To metoda, która nie tylko usuwa nieprzyjemne zapachy, ale także niszczy grzyby, insekty, pyłki kwiatowe, toksyny, roztocza i różne drobnoustroje  znajdujące się na ubraniach.

Ozonowanie likwiduje bardzo niemiłe zapachy pleśni, dymu papierosowego, stęchlizny, potu, zapachy zwierzęce i spalenizny. W ten sposób otrzymujemy czyste, świeże i zdezynfekowane ubrania! Ozon wnikając w strukturę materiału, napotyka na zanieczyszczenia, rozkłada je na czynniki pierwsze i skutecznie neutralizuje. Równocześnie nie przynosi żadnej szkody ubraniom oraz butom.

W jakich przypadkach ozonowanie odzieży bardzo się sprawdza?

Tam, gdzie tradycyjne metody, jak kilkakrotne pranie czy wietrzenie, nie przynoszą żadnych efektów, ozonowanie może być jedynym rozwiązaniem. Bardzo dobrze sprawdza się w przypadku stroju motocyklowego: kombinezonów, skórzanych kurtek i spodni, rękawic, a nawet kasków. Dezynfekcja tego typu strojów jest niezbędna, jeśli chcemy zachować je w dobrym, “czystym” stanie. Standardowe metody w takich przypadkach w ogóle się nie sprawdzają. Poza tym kombinezony narciarskie, garnitury, suknie wieczorowe, suknie ślubne, kożuchy, futra i każdy strój, który wymaga odświeżenia – wszystko nadaje się do skutecznego zdezynfekowania, poprzez ozonowanie.

Ozonowanie jest bardzo skuteczną metodą dezynfekcji i usuwania zapachów odzieży i butów.

 

Inne zastosowania usługi usuwanie zapachów Olsztyn

Również pluszowe zabawki, kołdry, pościele, poduchy, koce – im również można przywrócić dawną świeżość. Jeśli więc nie chcesz pozbywać się ulubionych ciuchów, ale ich świeżość pozostawia wiele do życzenia, zamów usługę ozonowania odzieży Olsztyn.
Na rynku znajduje się wiele firm oferujących tego typu usługi. Cena ozonowania odzieży zależy od rodzaju stroju, jednak na ogół nie jest to kwota, której możemy żałować. Tym bardziej, że efekt jest niezwykle skuteczny i potrzebny, jeśli chcemy zachować prawdziwą czystość w naszej szafie, domu, lokalu gastronomicznym, gabinecie medycznym itp.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń

Zdarzają się sytuacje wyjątkowe dotyczące zapachu w całych pomieszczeniach, w których ozonowanie okaże się pomocne. Ma to miejsce, kiedy zaistniej konieczności usunięcia zapachu zwierząt, papierosów, spalenizny lub rozkładu zwłok. Usługa usuwania zapachów w takich przypadkach może okazać się niezwykle pomocna.

Sprawdź cała naszą ofertę dotyczącą ozonowania

Sprawdź też: